Twitter wil zelfstandig blijven
Twitter wil een zelfstandig bedrijf blijven en denkt niet na over een beursgang, aldus topman Dick Costolo op de CES in Las Vegas. 'Mijn oprechte hoop is dat Twitter een succesvol onafhankelijk bedrijf blijft.'
Volgens Costolo zal de microblogdienst op den duur wel naar de beurs gaan, maar is dat voorlopig nog niet aan de orde. Twitter zou via promoted tweets genoeg geld van adverteerders binnenhalen om zijn eigen plan te trekken.
Het is volgens de Twitter-topman nu eerst de bedoeling om de microblogdienst naar meer toestellen en platformen te brengen. Eerder werd bekend dat Twitter bij een investeringsronde 200 miljoen dollar heeft binnengehaald, waarmee de waarde van het bedrijf op 3,7 miljard dollar is uitgekomen.