Gadgettip: Portable Bluetooth Speaker
WINMAG Pro ontving hem vlak voor de kerst, de al in de herfst aangekondigde Sony Ericsson MBS-100 Portable Bluetooth Speaker.
Volgens Sony Ericsson is het kekke bolletje de perfecte match voor iedereen die zijn muziek met anderen wil delen, thuis of op kantoor, maar die opziet tegen ingewikkelde aansluitprocedures en losse kabels (citaat persbericht).
We moeten de pr-dames gelijkgeven: het speakertje is een leuke aanvulling op een of meerdere telefoons vol mp3-deuntjes. Zet de bol centraal neer op je werk, laat speaker en telefoon(s) even pairen (paren) en vanaf dat moment kun je kiezen voor afspelen via de centrale speaker in plaats van via de headset van je mobiel, als je tenminste op je telefoon het Bluetooth-profiel voor de externe audiobron hebt weten te vinden (even zoeken, misschien).
Het geluid doet stereo aan, is geen echte HiFi (we missen de bassen), maar is toereikend voor de dagelijkse portie arbeidsvitaminen. Het apparaat is voorzien van een interne accu voor enkele uren activiteit en komt uiteraard ook met een lader.
Adviesverkoopprijs: 69 euro