Bol.com boekt succes in Belgi

Redactie WINMAG Pro
De keuze van Bol.com om serieus in te zetten op de Belgische markt heeft het bedrijf geen windeieren gelegd. Ten opzichte van 2009 is de online verkoop vrijwel verdubbeld, zo maakte Bol.com in een persbericht bekend.

Daarnaast groeide het aantal Belgische klanten met ruim 10.000 naar meer dan 36.000. Sinds augustus van dit jaar heeft Bol.com voor de Belgische markt onder meer de levertijden gelijkgetrokken met Nederland, het aanbod van boeken van Vlaamse schrijvers uitgebreid en zijn laptops met een azerty-toestsenbord in het assortiment opgenomen.

Daarnaast maakt Bol.com het nu mogelijk om in België bestellingen bij een van de 570 Kiala-punten af te laten leveren. Hier kunnen klanten ook na kantoortijden hun pakjes ophalen. Bol.com is in Nederland al uitgegroeid tot de grootste webwinkel van het land.

Redactie WINMAG Pro
Door: Redactie WINMAG Pro
Redactie

Redactie WINMAG Pro

Redactie